Англомовний табір у Києві

00

10 причин обрати літній табір від Playroom::

 • англомовні викладачі,
 • можливість попрактикувати англійську мову з носіями мови,
 • заняття з носієм мови кожного дня (від 8 годин на тиждень),
 • зручне розташування у центрі міста,
 • різноманітна програма,
 • безліч цікавих проектів та майстер класів,
 • велика кількість змагань та квестів,
 • 5 разове якісне і смачне харчування,
 • цікаві виїзні екскурсії,
 • маса задоволення та позитивних емоцій.7384c0d8-8b06-477d-a110-3082325ddc1cТабір знаходиться на території дитячого англомовного клубу Playroom у тихому місці, неподалік від затишного скверика. У розпорядженні дітвори простора зала, дитяча бібліотека з англомовними книжечками, дві кімнати для занять та  внутрішній дворик, які створюють приємну атмосферу та спонукають до пізнавання нового щодня.

Заняття та майстер-класи проходять не лише у приміщенні табору, а й на свіжому повітрі! Спілкування в таборі відбувається переважно англійською мовою, проте щодня у дітей також будуть заняття з носієм мови, американським викладачем – Крістіною Крістіан. Заняття спрямовані в першу чергу на розвиток усного мовлення. Після кожного заняття діти отримують матеріали заняття і мають змогу розповісти батькам, що вони вивчали та, за бажанням, повторити вивчене вдома. Заняття проходять в ігровій формі, з використанням ігор, пісень та здійсненням різних проектів.

7384c0d8-8b06-477d-a110-3082325ddc1cПротягом дня діти закріплюватимуть пройдений матеріал та ще більше поглиблять здобуті знання  у формі квестів, ігор та тематичних майстер класів з нашими вихователями, які також розмовляють з дітьми англійською мовою, проте зможуть більш детально пояснити українською мовою те, що дитина погано засвоїла чи не зрозуміла на занятті.

Вікові групи – група діток віком 4-6 років та група діток віком 7-8 років. У кожній групі – до 10 дітей.

7384c0d8-8b06-477d-a110-3082325ddc1cХарчування дітей

Ми забезпечуємо діток 5-разовим харчуванням (сніданок, обід, вечеря та 2 снека), стежимо, щоб харчування діток було збалансоване, корисне та смачне.  На сніданок діти їдять сирники, млинчики, молочні каші, пластівці з молоком, омлет, тощо. Щоденне меню на обід складається із першої страви (різноманітні супи, борщ), гарніру, страви із м’яса або риби та сезонного салату або свіжих овочів. Ми також включаємо в меню національні страви різних країн. Піццу, плов, різотто, чіз-кейки зазвичай із задоволенням куштують наші маленькі гурмани. На снеки діти їдять свіжі сезонні фрукти та ягоди, печиво або домашню випічку, творожну масу чи  йогурт із свіжими фруктами.

7384c0d8-8b06-477d-a110-3082325ddc1cКвести та вільна гра

Під час вільної гри діти відпочивають на свіжому повітрі, граються іграшками, малюють або спілкуються між собою. Ми також приділяємо велику увагу фізичному розвитку дітей, і слідкуємо, щоб у діток була достатня кількість активних ігор та занять з фітнесу. Тому кожного дня дозвілля дітей заповнене також квестами, цікавими змаганнями та іграми (наприклад, піратський квест «У пошуках скарбів»).

7384c0d8-8b06-477d-a110-3082325ddc1cМайстер-класи

У таборі проводиться велика кількість різноманітних майстер класів, зокрема з арту, гончарського мистецтва, акторської майстерності, фотографії, кіномистецтва, кулінарії, малюнки на воді та інші!

Кожний день на дітей чекає щось нове!

 

7384c0d8-8b06-477d-a110-3082325ddc1c

Кожної зміни – нова тема!

Кожного тижня у дітей буде можливість відчути себе у різних ролях – подорожувати у джунглях чи пустелі, поплавати на дні океану та познайомитися з його мешканцями чи відчути себе справжнім супергероєм! Ми підібрали такі тижневі теми, які є не лише цікавими для дітей, а і пізнавальними. Більшість занять, майстер класів, пісень та конкурсів побудовані згідно з тижневою темою, що дає можливість дітям ще більше у неї зануритися та закріплювати вивчений матеріал.

Серед наших літніх тижневих тем – «У пошуках скарбів», «Супергерої», «На дні океану», «Піратські мандри» та інші.

7384c0d8-8b06-477d-a110-3082325ddc1cЕкскурсії та подорожі

Ми проводимо організовані екскурсії з дітьми до зоопарку, планетарію, Мамаєвої слободи, Музею води, Лялькового театру, Зоологічного музея, Музея Івана Гончара, Експерементаріуму, тощо. Вартість білетів та витрати на проїзд оплачуються додатково.

Денний сон

Діти, які сплять вдень, матимуть денний сон у цей час, проте, якщо дитина не спить вдень – вона зможе почитати книжечки у нашій бібліотеці або ж подивитися фільм англійською мовою.

Безпека дітей

Для нас безпека дітей – один із наших найважливіших пріоритетів. Уся наша команда пройшла тренінги із надання першої медичної допомоги.

Заїзди в табір

Денний табір Playroom в Києві працюватиме з 5 червня до 4 серпня, щодня, з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 19.00 години. У нас діють потижневі зміни, таким чином діти можуть відвідувати табір кілька тижнів, місяць або ж усе літо.  

Вартість табору

Тривалість Час Вартість
1-на зміна (понеділок-п’ятниця) 9.00-19.00 3500 грн

Документи, необхідні, щоб зареєструвати  дитину у табір:

Для того,щоб зареєструвати дитину у табір необхідно заповнити нашу анкету та надати наступні документи:

 • Копія свідоцтва про народження дитини
 • Медична довідка про стан здоров’я
Заміський англомовний табір Playroom під Києвом
 
Google+
Рейтинг: 9 из 10 - 51 отзывов.