Англійська у русі для наймолодших

(2-4 рочки)

1Діти обожнюють гратися і рухатися. У своєму зовсім юному віці, вони надзвичайно легко вбирають інформацію і нові знання. Нам добре відомо, що дитині неможливо дати знання, якщо їй це буде не цікаво. Заняття Англійська в русі для наймолодших поєднує у собі навчальний процес із безперервною, різноманітною та захоплючою грою, спрямованою на отримання знань англійською мовою. Пісні, ігри, віршики та фізичні вправи розраховані на те, щоб тримати увагу та інтерес дитини протягом 45 хвилин. Це чудове поєднання розумової та фізичної активності для вашої дитини. Чому ми рекомендуємо розпочинати вивчення англійської мови саме з цієї програми? Через гру, веселі змагання, гру з парашутом, танці,  діти органічно відчувають себе у такому безпосередньому середовищі. У них зникає відчуття, що з ними спілкуються незвичною, поки що, для них мовою. Ну і найважливіше – наші викладачі проводять заняття виключно англійською мовою за так званою системою “immersion” (занурення у середовище). Ну а для діток, чия рідна мова є англійською –Англійська в русі – чудова нагода відчути себе як удома.

Англійська у русі – це унікальна англомовна програма для діток, віком 2-4рочки, яка сприяє не тільки фізичному, музичному та емоційному розвитку вашого малюка, а і допомагає інтенсивному вивченню англійської мови через рухи та веселі ігри!

На заняттях дітки беруть участь в інтерактивних видах діяльності, співають пісні, виконують танцювальні та гімнастичних рухи за допомогою ігрових завдань, спрямованих на розвиток музичного слуху і почуття ритму, зорової і слухової уваги, різних видів пам’яті, зорового сприйняття та, в першу чергу, вивчення англійської.

На таких заняттях дитина отримує загальну фізичну підготовку, вчиться керувати своїм тілом, долучається до здорового способу життя. Крім того, вона набуває соціальні навички: стає більш товариською і самостійною.

Заняття проходять англійською мовою (за бажанням можлива активна участь батьків).

Плюси заняття :

-Вивчення англійської, будучи постійно у русі;

– Можливість розвиватися, граючи;01-free-play-150x150

– Вдосконалення рухових навичок, вироблення умінь володіти своїм тілом, зміцнення м’язів;

– Отримання нових знань;

– Перша соціалізація та навички адаптації в колективі;

– Виховання почуття ритму, музично-ритмічної пам’яті;

– Розвиток музичного слуху, активізація сприйняття музики.

Крім того, заняття ” Англійська у русі для наймолодших ” – це можливість для батьків провести час зі своїм малюком весело і позитивно!

Заняття проходять щоп’ятниці,

час заняття  -16.00-16.45

Вивчайте англійську, рухаючись!

 

09-kids-drawingКреативність – це дар, з яким народжується кожна дитина. Саме так діти виражають те, що вони відчувають і свої емоції від дослідження світу, що їх оточує. Креативність – це те як діти грають та як вони працюють. В нашому клубі, у просторі спеціально розробленному для творчості, діти можуть бути максимально креативними та творчими. Малювати в нашій арт кімнаті можна прямо на стінах, їх навіть можна замальовувати! Цей клас – це відкрите неструктуроване середовище, в якому дітям дозволяється досліджувати все в зручному для них ритмі і, в той же час, знайомитися ближче з різними напрямками сучасного мистецтва. До того ж ми є клубом, який сприяє та рішуче підтримує важливість збереження навколишнього середовища та заохочує культуру переробки в нашому повсякденному житті. Як ми робимо це разом з нашими маленькими членами клубу? Ми створюємо великі проекти з переробленних матеріалів. Ми перетворюємо картонні коробки, пластикові пляшки і стаканчики у замки, літаки, акваріуми, в презентації кругообігу води чи навіть у космічні кораблі!

04-little-chefОдягненні у дитячий фартух та капелюх шеф-кухарів, ваші діти разом з нашим винахідливим поварем будуть замішувати тісто, вирізати форми для печива або піци, а потім їх випікати.

 

 

12-balletЦе введення в класичний балет та в інші види танців.  Багато балетних навичок формується завдяки казкам, які гарно знайомі дітям. Діти також навчаються тримати рівновагу та грації, балансу і тому, як взагалі рухати своє тіло. Діти дізнаються про значення концентрації і про те, як працювати у конкретному просторі. Наші заняття створені таким чином, щоб заохочувати дітей полюбити танці та з радістю, без примушень, приймати участь у процесі танців.

Суботні студії “Всесвіт мистецтва для дітей”

Universe-of-art-for-kidsЩосуботи наша студія “Всесвіт мистецтва для дітей” здійснює з нашими юними відвідувачами захоплюючу подорож у світ мистецтва. Заняття розвивають розвиток уяви та творчих навичок юних Пікасо і Шагалів.

Під час майстер-класів ми обговорюємо, споглядаємо і творимо. За допомогою проектора перед очима дітлахів постають шедеври світового мистецтва. Заохочуючи дітей до розмов, ми закладаємо інтерес до подальшого вивчення мистецтва, виховуємо естетичну чуттєвість. Разом ми пізнаємо і відтворюємо картини відомих художників різних епох. Процес малювання тренує моторні навики дитини, а також є способом самовираження, якого так потребує кожна дитина. Розважаючись, діти пізнають основи кольоросприйняття, відчуття композиції, усвідомлюють зміст творів і особливості мистецьких течій, учасники виховують в собі художній смак, а також розуміння мистецтва і світу загалом. Чому на думку багатьох психологів та фахівців з раннього розвитку дитини мистецтво так важливе саме змалечку? Творення та креативність у дітей значно розширює їхню спроможність комунікувати з навколишнім світом, а також забезпечує навички для самовираження та спілкування. Мистецтво формує у кожної дитини здатність мислити креативно, неординарно, прививає естетику та цілісність. І далеко не обов’язково, щоб ваші діти зростали художниками – важливо, щоб вони стали у подальшому самодостатніми, впевненими у собі та з високим почуттям смаку індивідуумами.

Заняття відбуваються 1 раз на тиждень щосуботи о 12.00 (8-11 років) та 13.00 (5-7 років).

Мова – українська, у разі необхідності можливий переклад.

 

Playroom Friday NightsВсі вікові категорії

Ввечері, кожної п’ятниці з 18.00 до 21.00 ми організовуємо розважальні тематичні програми. Ми танцюємо, перевдягаємося, граємо  ігри, влаштовуємо вікторини, займаємося творчістю і готуємо. Також ми влаштовуємо різноманітні вечірки: піжамні, піратскі, вечірки принцес та фей. Слідкуйте за нашими програмами по п’ятницях на нашому сайті та на сторінці у Facebook.

Sunday at PlayroomВсі вікові категорії

Хочете, щоб ваші дітки творчо, весело і пізнавально провели час на вихідних? Приводьте ваших дітей у Плейрум!. Ми пропонуємо програму з 10.00 до 14.00год. – в цей час ми влаштовуємо майстер-класи, розповідаємо історії і ще багато цікавого… Наша програма включає в себе майстер-класи, арт-проекти, популярні серед всіх дітей занаття кулінарії, уроки танців, веселої науки, балет, заняття акторської майстерності та багато іншого.

 

Google+
Рейтинг: 10 из 10 - 89 отзывов.