Заняття

00

Англомовний клуб I

Англомовний клуб I (6-7 років)

logoПрограма, яка залучаює дітей до навчання і спілкування англійською мовою у режимі нон-стоп. Наші заняття спонукають дітей бути активними учасниками процесу навчання. Вони охоплюють вікторини, експериментування й творчість. Діти роблять презентації й по черзі презентують свої матеріали разом із викладачем, обговорюють їх, навчаються писати есе. Англійський клуб включає в себе наступні заняття: Світ навколо нас, Історії і мистецтво, Еко Грін, Англійська в русі, Маленькі письменники, Наукова студія. У процессі навчання діти поповнюють свій словниковий запас, в ігровій формі вивчають граматику, отримують нові знання відповідно до їх вікових інтересів. Ті теми, які ми обираємо для обговорення і роботи, пропонуються дітям з метою підвищення  впевненності в собі та розвитку творчого потенціалу.

Англомовний клуб Weekend

logoЩосуботи у нас діє 2-х годинний Клуб “English Club Weekend” для діток віком від 4 до 6 років (10.00-12.00) 

Курси англійської мови для дітей відбуваються у форматі захоплюючих для діток креативних проектів, створення інтерактивних ситуацій, постановок та презентацій. Наші дотепні і винахідливі викладачі із США радіють, експертиментують, творять разом із дітьми. На заняттях діти вчаться вільно спілкуватися, розуміти англійську мову. Англомовний простір перетворюється у природне середовище, де діти – активні учасники пізнавального процесу.

Як відбуваються заняття у English Club weekend?

Кожне заняття присвячується певній темі, яка є цікавою та корисною для загального розвитку дитини певної вікової категорії. Перший сегмент – академічний – ми набираємо словниковий запас, вчимося говорити і висловлювати вільно свої думки. Другий – практичний. Тут ми робимо арт проекти, готуємо печиво, робимо презентації, невеликі наукові експерименти. Багато тем стосуються проблем порятунку екології, використання альтернативних джерел енергії, здоровому способу життя. Також дедалі більше впроваджуємо теми з вивчення природних явищ, країнознавcтва, історії та культури різних країн світу.

Французька мова для дітей 

logoФранцузькі традиції знані на весь світ, їх шанують, дотримуються, ними захоплюються! У Плейрумі навчають французькій справжнісінькі французькі учителі. Заняття проходять у цікавій та пізнавальній атмосфері – дітки вивчають традиційні дитячі пісеньки та віршики, грають у національні дитячі ігри  та влаштовують змагання, готують справжнісіньку французьку випічку і, звісно ж, у ці дні пригощаються власноруч приготованими французькими круасанами з какао. Вивчення французької мови відбувається із залученням захоплюючих для діток креативних проектів, використання пісеньок, постановок та презентацій. Починаючи з простих речей діти поступово заглиблюються у світ французької мови!

Індивідуальні заняття з англійської та французької мови!

logoВам більше до вподоби індивідуальна форма навчання?

Пропонуємо репетиторство з англійської та французької з носіями мови.

 

 Вартість занять в дитячому клубі Playroom Київ 

Заняття Вартість Кількість занять
Англомовний клуб Кідс І (6-7 років) 1950 грн./місяць Двічі на тиждень
Англомовний клуб Уікенд 1950 грн./місяць Щосуботи
Індивідуальні заняття з носієм мови (англійська) 450  грн./годину
Індивідуальні заняття з носієм мови (французька) 450  грн./годину


Вартість занять в дитячому клубі Playroom Козин

Заняття Вартість Кількість занять
Англійська з носієм мови в групі Playroom Academy
Французька з носієм мови в групі Playroom Academy
Індивідуальне заняття з англійської з носієм мови
Індивідуальне заняття з французької з носієм мови
 
Google+
Рейтинг: 10 из 10 - 121 отзывов.