Дитячий клуб PLAYROOM Koзин

00

Серед соснового лісу та мальовничої галявини у Козині знаходиться англомовний освітній дитячий клуб «Плейрум». Просторе і світле приміщення охоплює великий відкритий простір з гральними куточками, затишну кав’ярню, де дітки вивчають мову, харчуються, проводяться майстер класи, дні народження та різноманітні події. Дві спальні кімнати знаходяться на другому поверсі з виходом у сад та на ігровий майданчик, де все навколо зроблено з екологічно чистих матеріалів.

01

Також є чотири окремі кімнати для занять, а також найулюбленіше місце дітей та дорослих – затишна бібліотека. Викладачами у Плейрумі є фахівці з США, Великобританії, Франції та України, які працюють за сучасними європейськими та американськими методиками. На відкритому подвір’ї знаходиться великий сучасний майданчик з каруселями та гойдалками, а також спортивний комплекс для проведення тренувань та спортивних ігор.

У Плейрумі щодня працює садочок з посиленим вивченям англійської мови “ABC Aкадемія” повного та короткого дня з різними опціями для відвідування. Англійська для дітей у АВС Академії – це комплекс захопливих уроків, що проходять в ігровій формі. Навряд чи хтось із нас відмовився б вивчати предмети зручно вмостившись на килимку – під музику сприймати математику, а фізичну підготовку поєднувати з танцями та театральним дійством. У нашому садку дітвора має можливість це робити. У нас діти занурюються в англомовний світ гри, навчальних пісень та віршиків з рухливими вправами та можливістю виразити себе у мистецтві. Також двічі на тиждень маємо заняття з французької з носіями мови. Наша мета – надати якісні та ефективні знання таким чином, щоб навчальний процес не був нав’язливим для дитини. Дізнатися більше про садок з посиленним вивченням англійської мови “АВС Академія”.

02

 

Окрім садочка Playroom Академія, дитячий освітній клуб Playroom в Козині пропонує наступні заняття:

А ще цікаві майстер класи, театральні постановки та вечірки для дітей!

Вартість занять та абонементів у Playroom Козин


Не зволікайте! Дзнайтесь більше за телефонами:
☎ (044) 594 60 60
☎ (050) 014 30 15

 
Google+
Рейтинг: 9 из 10 - 47 отзывов.