Вчимося разом

Англомовна освітня програма
для дітей від 18 місяців до 3 років
та їхніх батьків

Про програму

01-learn-with-me-1

 Коло друзів, співи, танці, гра на музичних інструментах, рухлива діяльність – все це об’єднує і зближує дітей та батьків. Ми  розширити програму так, аби вона поруч із музичними заняттями охоплювала арт-проекти, дитячі експерименти, рухливі ігри, які сприяють розвитку дитини та дають можливість проводити більше часу в англомовному середовищі. Кожний напрям роботи з дитиною займає короткий сегмент часу, є цікавим та водночас корисним як для загального розвитку, так і для засвоєння англійської мови. Разом з Рей, ми відкриватимемо світ, що навколо нас, через гру, і все це – англійською мовою.

На заняттях «Англійська в Русі» приділяється більше уваги цікавим видам діяльності, спрямованих на вивчення абетки, чисел, форм, кольорів і розмірів разом з нашим провідним ABC-вчителем РейЕнн Лаффер – Колісник.

Чому важлива присутність батьків або тих, хто опікується дитиною під час занять?

Батьки зазвичай мають найбільший вплив на формування та розвиток дитини. Вони є еталоном, якому дитина уподібнюється у кожноденному житті. Діти наслідують своїх батьків, і ми врахували це в нашій програмі так, аби наслідування стало поштовхом до навчального процесу. Для діток, які тільки-но починають вивчення англійської мови, більш комфортно буде починати навчальний процес разом із батьками. До того ж, такі заняття вельми сприятливо впливають на процес соціалізації дитини, яка тільки починає відкривати для себе світ спілкування з іншими. Ми заохочуємо дітей активно взаємодіяти між собою – уміти бути розважливими, ділитися, працювати разом. А для батьків безумовно – найбільша радість бути поруч із дитиною у мить, коли вона робить свої перші досягнення на шляху до пізнання.

Що очікується від батьків?

Ми очікуємо, що батьки братимуть активну участь у заняттях разом з дітьми – співатимуть пісні, гратимуть на інструментах, танцюватимуть разом з усіма. На перший погляд, дорослим така діяльність може здаватися смішною, але пам’ятайте, що дитина наслідуватиме ваш приклад. Якщо ви танцюєте, співаєте, малюєте – дитина вам уподібнюватиметься. Тому приходьте і насолоджуйтеся, вам буде веселіше, ніж ви думаєте.

Програма “Вчимося Разом” розрахована як на англомовних батьків та дітей, так і на тих, для кого англійська – друга мова. Якщо ваша англійська залишає бажати кращого – не хвилюйтесь, англійська для дітей, це виправить і ваш словниковий запас поповниться новою лексикою, зрозумілою для вас і вашої дитини, а наспівувати собі будете популярні американські чи то англійські пісеньки. Пам’ятайте, що наші вчителі, іноземці, зрозуміють вас у мовній проблемі як ніхто інший!

Ми сподіваємося, що батьки терпляче поставляться до дитячого навчального процесу. Якось одна мама після літніх занять поділилася, що «пасивне навчання все одно є навчанням», коли її дитина, що не приєднувалась до співів під час уроку, одного дня почала наспівувати пісеньки вдома.
Під час занять, діти подекуди можуть відмовлятись виконувати вправи, співати, але навіть так вони все одно вчаться. Вони вбирають знання в себе, як губки. Зрештою, діти призвичаяться до оточення, вчителів, щоденної програми. І батьки, і вчителі терпляче і з розумінням заохочуватимуть дітей до навчання.

Деталі програми

Курси англійської мови для дітей проходять зранку у вівторок та четвер. Можна обирати заняття двічі на тиждень або один раз на тиждень.

Програма кожного місяця буде взаємопов’язана і водночас відрізнятиметься одна від одної. Так що, на ваш розсуд – ви можете приєднатися у вересні і бути з “Вчимося Разом” аж до червня 2015 року або ж обрати на свій розсуд долучитися упродовж року.

Заняття відбуваються за звичним розкладом –  щовівторка та щочетверга з 10.00 до 12.00. У нас діє місячна оплата на заняття “Вчимося Разом”. Таким чином,  вартість занять “Вчимося разом” становить 2000 грн (двічі на тиждень – вівторок і четвер) та 1000 грн (1 раз на тиждень – вівторок або четвер)

Додатково!

Ми пропонуємо батькам приходити до клубу раніше, щоб діти могли звикнути до оточення. В той час батьки можуть поспілкуватися між собою, випити чашечку чаю або горнятко кави.

Вартість програми “Вчимося Разом”

Двічі на тиждень

вівторок та четвер

оплата за місяць 2000грн.

Один раз на тиждень

вівторок або четвер

опата за місяць             1000грн.

Примітка: оплата має бути здійснена до початку кожного місяця!

Знижки:

  • За другу дитину вам надається знижка -10%

Пропущені заняття

Ми не можемо відшкодувати вартість пропущених занятть, тому просимо відвідувати заняття регулярно.

Розклад занять «Вчимося Разом»

Вівторок та четвер, ранкові заняття
10.00 – 12.00

TIME GYM ART ROOM
10.00AM-11.00A.M. English in motion
11.00AM –11.30A.M. Snack and story
11.30A.M.-12.00P.M. Art/Cooking class

Вартість пробного заняття – 250 грн за заняття (2 години).

ВАЖЛИВО!
Заняття  розпочинаються о 10:00 ранку і закінчуються о 12.00.

До запиту – ми також організовуємо заняття з французької мови для малят.

Tривимірний навчальний процес

Здобуваємо базові знання: вивчення кольорів, цифр, літер, розвиток мовлення, самовираження, початкові уміння вирішувати проблеми.

Самовираження: ми заохочуємо дітей вивчати пісні, виражати себе в музиці, мистецтві, готуванні у дружньому та добродушному середовищі.

Фізична діяльність: базується на розвитку моторики, координації, вчимося балансувати, водночас перебуваючи в англомовному середовищі.

ВИКЛАДАЧІ програми “Вчимося разом”

РейЕнн Лаффер-Колісник –  Провідний педагог АВС Академії, вчитель Англійської у Русі. Любить допомагати дітям досліджувати й вивчати абетку, цифри, форми, кольори, а також основи читання, письма і математики. Вона використовує різноманітні види діяльності, де діти можуть вчитися в процесі гри, залучає різноманітні поробки, ігри та пісні. Це дозволяє діткам розвивати розум, тіло і рухові навички. Вона вважає, що кращий спосіб вчитися – розважаючись.

Тетяна Кияниця –  Переконана, що кожна дитина – митець від природи. Залучаючи дітей до творчості, заохочує їх до самовираження та експериментування. З початку існування клубу Тетяна – наш викладач Арту.

 
Google+
Рейтинг: 10 из 10 - 81 отзывов.