Садок Playroom Академія

00

 

Дитячий садок

із посиленим вивченням англійської мови “ Playroom Академія ” для дітей віком від 2 до 6 років

Як виглядає сучасний садочок, до якого діти ходять з радістю і не помічають, як швидко проходить проведений там час? Яким ви його уявляєте? Як його уявляють ваші дітлахи?

Дитячий садок – це ціла епоха у житті дітей, тому дуже важливо, щоб він відображав внутрішній світ дітей, надихав їх, сприяв та розвивав бажання навчатися, досліджувати, дізнаватися нове, експериментувати та, звичайно, творити!

Детский сад с английским языкомСаме так виглядає садочок з поглибленим вивченням англійської мови «Playroom Академія» від дитячого клубу «Playroom». Просторий зал з м’яким обладнанням для гри та портативним басейном, арт кімната, у якій малювати можна навіть на стінах, англійська кімната, у якій щодня робиться стільки цікавих відкриттів! А ще одна із найулюбленіших кімнат як дорослих, так малюків – затишна бібліотека. Також у нас є власний огороджений майданчик, що створює чудові і безпечні умови для ігор та проведення занять на свіжому повітрі, коли на вулиці тепло. Дитячий садок оснащений за вимогами сучасної дошкільної педагогіки. Усе обладнання – нове та виготовлене із високоякісних екологічних матеріалів. Садок знаходиться у затишному місці неподалік від парку, дістатися досить просто – недалеко від ст.м. Унверситет або Золоті Ворота, Львівської площі.

Детский сад с английским языкомНаш садок є ліцензованим дошкільним закладом (Ліцензія №675 від 15.08.16), який виконує роботу дошкільної та позашкільної освітньої діяльності, де забезпечується фізичний, розумовий, психологічний розвиток, загальний розвиток та виховання дітей віком від 2 років. Навчання проводиться переважно англійською мовою, двічі на тиждень відбуваються заняття з французької  з носієм мови, також велика увага приділяється і українській мові.

Філософія навчання

Англійська для дійтей у Playroom Академії – це комплекс захопливих уроків, що проходять в ігровій формі. Навряд чи хтось із нас відмовився б вивчати предмети зручно вмостившись на килимку – під музику сприймати математику, а фізичну підготовку поєднувати з танцями та театральним дійством. У нашому садку дітвора має можливість це робити. Усім відомо, що у дитини дуже легко відбити бажання вчитися і пізнавати світ – варто лише змусити чи поставитися до навчального процесу формально. І потім упродовж життя виникають питання, чому комусь не подобалася математика, англійська мова чи фізкультура…

Детский сад с английским языкомУ нас діти занурюються в англомовний світ гри, навчальних пісень та віршиків з рухливими вправами та можливістю виразити себе у мистецтві. Також двічі на тиждень маємо заняття з французької з носіями мови. Наша мета – надати якісні та ефективні знання таким чином, щоб навчальний процес не був нав’язливим для дитини.

Ми працюємо за власною програмою навчання, виховання та розвитку дітей, в основу якої покладена американська програма розвитку дітей дошкільного віку “Creative Curriculum”, але ми також використовуємо елементи популярних і ефективних методичних систем раннього розвитку та виховання відомих світових авторів, зокрема М. Монтессорі, Гл.Домана, Б.і О.Нікітіних та інших.

Детский сад с английским языкомКурси англійської мови для дітей базуються на навчальній філософії Responsive classroom, яка протягом останнього десятиліття набула широкої популярності серед дитячих навчальних закладів Сполучених Штатів. Ми культивуємо постійний взаємозв’язок між учителем та дитиною. Вчитель дає дитині знання та допомагає стати впевненим членом суспільства. Усім відоме твердження: «Успішна дитина – щаслива дитина». І це справді так. Дітям потрібно відчувати себе успішними, і ключ до цього – не боятися робити помилки та експериментувати.

У Playroom Академії функціонують 4 групи (для діток 2-3 років, 3-4 років, 4-5 років та 5-6 років), у кожній із яких від 8 до 10  дітей. Завдяки невеликим групам ми маємо змогу враховувати індивідуальні потреби кожної дитини. У садочку створюються комфортні умови як для діток-носіїв англійської мови, так і для тих, хто тільки починає вивчати англійську мову. Більше того, спілкування діток різних культур тільки збагачує їхнє розуміння навколишнього світу.

Читайте також: Чому важливо вивчати іноземну мову змалечку?

Навчальний процес та навчальне середовище організовані таким чином, що:

 • є цікавими, корисними та стимулюють дитину;
 • базуються на грі та дослідженні нового (за допомогою конструкторів, пазлів, костюмів для переодягання, книжечок);
 • сприяють природній допитливості і цікавості дитини;
 • забезпечують час для вільної та академічної гри;
 • сприяють засвоєнню знань та розвитку навичок дитини.

Які предмети викладаємо:

А21

Англійська мова – мовне середовище є найефектинішим засобом опанування мови, особливо у ранньому віці. Залучаючи дітей до спілкування, пояснюючи нові слова, співаючи пісні, обговорюючи книжечки, закладається надійний фундамент для подальшого самостійного читання дитини. Чи відомо вам, що якщо дитина почне вивчати іноземну мову ще у ранньому віці, а особливо з носієм мови, вірогідність того, що вона матиме неправильний акцент, є дуже низькою.

Французька мова – французькі традиції знані на весь світ, їх шанують, доримуються, ними захоплюються! У Плейрумі навчають французькій справжнісінькі французькі учителі. Заняття проходять у цікавій та пізнавальній атмосфері – дітки вивчають традиційні дитячі пісеньки та віршики, грають у національні дитячі ігри  та влаштовують змагання, готують справжнісіньку французьку випічку і, звісно ж, у ці дні пригощаються власноруч приготованими французькими круасанами з какао.

Навички письма – вводячи до плану діяльності звукові вправи, картки із написами та літерами, плекаючи любов дитини до читання, писання та насолоди користування мовою, ми тим самим розвиваємо навички письма в дитини. Наша навчальна діяльність спрямована на розвиток у дитини фонематичних та фонологічних здібностей, поповнення її словникового запасу, заохочення до самостійного читання, уміння грамотно розмовляти.

Mатематика – ми вивчаємо математику в досить незвичайний та креативний спосіб. Наші вчителі зосереджуються на гральних вправах, які розвивають абстрактне мислення, навчають основним засадам математики та показують як застосовувати знання в справжньому житті. Цифри, форми, принципи, логічні закономірності є неодмінною складовою навчального процесу.

Соціальні навички – для дитини дуже важливо повірити у себе, бути впевненою у собі та повноцінно почуватися у суспільстві. Певні сегменти нашої програми спрямовані на те, щоб дитина розвивала у собі лідерські можливості, уміла висловити свою позицію, була справедливою серед своїх колег та розуміла причинно-наслідкову послідовність. Ми поважаємо у дитині особистість, культивуємо її прагнення до знань та самостійних суджень.

Світ навколо нас – на заняттях ми вивчаємо світ і як у ньому все влаштоване. Діти із надзвичайним задоволенням люблять дізнаватися нове. На заняттях ми занурюються у культуру та історію різних народів, вивчаємо прапори різних країн, дізнаємося цікаві факти про різні материки, країни, океани, вулкани, природні явища та процеси, малюємо карти та досліджуємо зоряне небо та планети.

Цікава Наука – ми багато експериментуємо, ставимо питання та намагаємося разом знайти відповіді. Діти – маленькі дослідники від природи, їхня цікавість спонукає шукати відповіді на питання, встановлювати взаємов’язкок між процесами. Роблячи цікаві та безпечні експерименти, ми не лише дізнаємося багато нового, а і цікаво проводимо час.

Рухливі заняття

12231168_1076170082393334_2004326164_nФізичне виховання – уміння спрямувати рухливість дитини у конструктивне русло – наше завдання. Заняття з фізичного виховання маємо щодня і кожна вправа, кожний рух спрямовані на стимулювання повноцінної роботи м’язів разом із захоплюючими іграми, перевтіленнями, піснями та веселими завданнями.

Фітнес для дітей та Зумба– це не тільки чудовий спосіб для фізичного розвитку дітей, а й можливість розвинути вміння соціального характеру, бути впевненими у собі. У дітей розвивається почуття ритму, уміння працювати у колективі та потреба бути активним. І, найголовніше, дітям надзвичайно весело на заняттях!

Лікувально-профілактична гімнастика – дитячий організм формується досить стрімко, тому їхній фізіологічний розвиток потребує уваги змалечку. Наш професійний та енергійний педагог знає як зацікавити дітей у регулярному тренуванні осанки та всіх частин тіла так, щоб не відчувалося примусу, а заняття проходили у невимушеній та веселій атмосфері.

Творчі заняття

12244209_1075427922467550_773012928_nТворчість, мистецтво – ми приділяємо велику увагу естетичному розвитку дитини. Адже як яскраво діти уміють виразити свої мрії, бажання та власне бачення світу через арт! Дитяча уява початково не має стереотипів, і тому вірне спрямування дитячих задумів у подальшому стимулює неординарне та виняткове мислення. Разом ми робимо модернові інсталяції, працюємо із пальчиковими фарбами, робимо колажі та вироби із тіста.

Музичні рухливі заняття – діти вельми тяжіють до музики, ритмів, рухливих вправ та танців. З нами діти оточені музикою, наш навчальний процес складається переважно з музичних вправ, пісень та віршів, репертуар яких в як в українському, так і англомовному дитячому фольклорі – невичерпний.

аняАкторське мистецтво  – це одна із основних частин успішного розвитку та навчання дитини під час дошкільного віку. Діти перевтілюються у різні ролі, розігруючи різноманітні ситуації. Таким чином, дітлахи поглиблюють своє розуміння світу і розвивають необхідні для повсякденного життя навички.

 

12242133_1076170085726667_1015162641_nЗаняття маленьких шеф-кухарів – батьки часом впадають у відчай, коли діти роблять безлад з їжею. На наших заняттях діти вивчають оточуюче через експерименти з їжею та текстурами; до того ж окрім приготування їжі, на уроках куховарства діти привчаються до здорових звичок у харчуванні.

Еко Грін – Плейрум бореться за збереження довкілля через використання вторинних матеріалів. Як це нам вдається? Ми робимо арт-проекти із використаних матеріалів, перетворюючи коробки, пластикові пляшки та інше на палаци, літаки, ракети та інші чудові речі.

Прогулянки та екскурсії – окрім нашого внутрішнього дворику, ми часто виходимо гратися до сусідніх парків та час від часу проводимо пізнавальні для дітлахів екскурсії до музеїв Києва, планетарію, лялькового театру, тощо.

Україномовна програма загального розвитку “РОЗУМНА ДИТИНА”

 Вікові групи 3-4 років та 5-6 років

00У нашому клубі діти із задоволенням відвідують заняття з розвитку пам’яті у дітей, уроки української мови, математики, логіки, читання. Удома із цікавістю виконують домашні завдання. Для них навчальний процес – це захоплююча, сповнена нових вражень, знань та розумових ігор, пригода.

Навчальний процес у школі раннього розвитку «Розумна дитина» – це комплексні україномовні заняття, що мають на меті різнобічний розвиток маленьких учнів. Ми пропонуємо інтегровану методику розвитку мовлення для дітей, тобто кожне заняття для дітей, що триває 50-55 хв., обов’язково включає завдання з математики, читання, розвитку мислення, мовлення, пам’яті, уваги, письма, ознайомлення з навколишнім середовищем. Невеликі групи (до 5 осіб) дозволяють приділити максимальну увагу кожному учневі і водночас сприяють набуттю навичок соціальної взаємодії діток. Також можлива індивідуальна форма навчання.

ЯК РОЗРОБЛЕНА ПРОГРАМА на НАВЧАЛЬНИЙ РІК

У нас немає єдиного підручника чи шкільного зошита, за яким би дитина навчалася упродовж року. В основі нашої навчальної програми покладена американська програма “Splash” by Houghton Mifflin Harcourt, яка адаптується та розширюється нашими вчителями. Підготовка наших вчителів до уроку – це використання численних ретельно відібраних навчальних джерел, які є креативними, відповідають загальноосвітнім потребам, запалюють інетерес дитини та несуть у собі ефективний засіб презентації та закріплення матеріалу.

Щомісяця ми розглядаємо головну пізнавальну тему. Всі теми упродовж року пов’язані між собою – кожна наступна тема продовжує попередній матеріал та додає новий сегмент знань. Змалечку необхідно дитині закладати бачення закономірності процесів у світі та причинно-наслідкове мислення.

Щоденна програма

День в Playroom Академії чітко структурований. Ранок починається з привітання – довкола нашого килимка викладачі із дітками співають вітальні пісеньки, вивчають тематичні вірші, розмовляють про погоду, дні тижня, місяці та пори року, бажають один одному гарного дня.

Щодня наші заняття включають мову, математику, логіку та творчість – і все це переважно англійською мовою! Двічі на тиждень маємо музичні заняття, гімнастику, танці та рухливі ігри. Читання вголос книг та академічна гра/ вільна гра (час, коли дається можливість самостійно вибрати вид діяльності) для дітей є неодмінною складовою нашого навчального процесу.

Дні занять та вікові групи

Playroom Академія

Група дітей 2-3 рочки, 3-4 рочки.

Варіанти відвідування: 5 днів на тиждень – з понеділка по п’ятницю, 3 дні на тиждень

Час: 8.30 – 13.00 – короткий день;    8.30 – 19.00 – подовжений день.

Орієнтовний розклад у Playroom Академії:

8:30-9:00 Прихід діток. Академічна година
9:00-9:15 Сніданок
9:15-10:00 Час у колі
10:00-10:10 Снек
10:10-10:50 English /Гімнастика / French
11:00-11:40 Прогулянка
12:00-12:45 Розумна дитина. Музика
12:45-13:15 Обід
Подовжений день
13:30-15:30 Тиха година
15:30-16:00 Полуденок
16:00-16:45 French / Активні заняття (спорт) / Творчі заняття(весела наука, cooking, світ навколо нас і т.д.)
16:50-17:30 Вільна гра
17:30-18:00 Вечеря
18:00-19:00 Вільна гра

Playroom Академія
Групи д
ітей: 4-5 років та 5-6 років

Варіанти відвідування: 5 разів на тиждень (понеділок –п’ятниця ), 3 рази на тиждень (дні узгоджуються з адміністрацією).
Час: 8.30 – 13.00 – короткий день; 8.30 – 19.00 – подовжений день

8:30-9:00 Зустріч дітей. Академічна гра
9:00-9:15 Сніданок
9:15-10:00 English
10:00-10:10 Снек
10:15-11:00 Рухливі заняття/ Музика / Творчі заняття
11:15-12:00 Прогулянка
12:15-13:00 French (Art) / English
13:00-13:15 Обід
Подовжений день
13:15-15:30 French (Cooking) / Світ навколо нас / Тиха година
15:30-16:00 Полуденок
16:15-17:00 Спорт / Весела наука
17:00-17:30 Вільна гра
17:30-18:00 Вечеря
18:00-19:00 Вільна гра

Що вивчають дітки різних вікових категорій:

Що вивчають діти віком від 2 до 3 років

Діти розпочинають знайомство з

 • кольорами;
 • цифрами;
 • літерами;
 • вчаться рахувати, розпізнавати форми;
 • у діток розвивається мовлення, самовираження, з’являються початкові уміння вирішувати проблеми;
 • ми заохочуємо дітей вивчати пісні, виражати себе в музиці, мистецтві, приготуванні їжі у дружньому та добродушному середовищі;
 • Фізична діяльність базується на розвитку моторики, координації, вчимося балансувати, водночас перебуваючи в англомовному середовищі.

Що вивчають діти віком від 3 до 4 років

 • літери, слова, вчаться формувати речення;
 • основні принципи звуковоутворення слова;
 • вчаться писати літери;
 • вчаться рахувати, розпізнавати форми та принципи закономірності;
 • вчаться слухати книги та розпізнати сюжет;
 • значна кількість часу відведена на малювання, рухливі ігри та веселі дослідження.

Що вивчають діти віком від 5 до 6 років

 • cлухають книги, вчаться переказувати та обговорювати сюжет;
 • щотижня діти вивчають спеціальну тему (Guided discovery), що розширює їхні пізнання про культуру, географію та інше;
 • написання літер ( великі та малі літери) та простих слів;
 • основи математики;
 • пісні та вірші;
 • грають у рольові ігри, що допомагає виразити себе якнайкраще;
 • експериментують та створюють речі власноруч, більше часу відведено заняттям з арту та веселим дослідженням;
 • вчаться опізнавати склади, слова, починають читати.


Оцінювання діток:
 

Вчителі відслідковують індивідуальний прогрес кожної дитини та роблять  альбоми, які відображають художні проекти, фото дітей, їхні перші праці і досягнення. Наші основні критерії успіху в Playroom Аакадемії є позитивна участь в процесі навчання і здорова  соціальна взаємодія з однолітками і вчителями. Кожна дитина унікальна. Ми вважаємо, що заохочення і підтримка у дітей любові до навчання і нових відкриттів  не тільки забезпечить основу для майбутнього навчання, але також допоможе задовольнити і навчальні цілі.

НАШІ ВИКЛАДАЧІ

12207621_1074905415853134_2094583454_n

У Плейрумі працюють як викладачі-носії мови із США, Франції та Швейцарії, так і українські спеціалісти з гарним володінням англійською мовою. Наші вчителі та вихователі мають педагогічну освіту та успішний досвід викладання дітям як в Україні, та і в інших країнах. Також переважна більшість членів нашої команди проходили стажування за кордоном  –  у США, Великобританії та Німеччині .

 

Дізнатися більше про наших викладачів

 

Харчування

Ми забезпечуємо діток 4-разовим харчуванням ( обід, вечеря та 2 снека) – повний день та 3-разовим харчуванням ( снек, обід та полуденок) – короткий день. Ми стежимо, щоб харчування діток було збалансоване, корисне та смачне.

Як записатися у Playroom Академію:

Для того щоб записатися у Playroom Академію, потрібно:

 • заповнити анкету (заповнюється безпосередньо у клубі),
 • принести копію свідоцтва про народження та копії паспортів батьків
 • проплатити реєстраційний внесок.

 
Google+
Рейтинг: 10 из 10 - 58 отзывов.