Початкова школа

00

Довіра батьків, що приводили своїх дітей у дитячий садочок Playroom з моменту його заснування, а також бажання дітей прийти – це об’єктивна і найкраща оцінка праці закладу. Наші діти виросли. І тому у 2016-2017 навчальному році ми відкриваємо перший клас початкової англомовної школи Playroom, де будуть навчатися діти від 6 років.

logoПриватних шкіл багато. Чому ми?

Академічне наповнення програми “англійська для дітей” початкової англомовної школи Playroom є творчим поєднанням стандартів української та американської початкових шкіл. Ми дотримуємося вимог державної навчальної програми, визначених Міністерством освіти України. Водночас школа Playroom керується Common Core Standards. Що це таке? Це система освітніх стандартів США, які визначають цілі навчального процесу, а також обсяг знань, якими учень має володіти у кожному класі. Це не детальне поурочне планування. Common Core визначає, що учень має знати, але не обмежує викладачів у формах та методах освітнього процесу. Система чітких стандартів, розроблених учителями та батьками США, забезпечує рівень знань необхідний учням для того, щоб бути успішним у вищих навчальних закладах, у кар’єрі та житті в цілому.

Затишні навчальні кімнати, уважне ставлення до потреб кожного учня, професійні та досвідчені викладачі – все це забезпечує високу ефективність освітнього процесу у початковій школі Playroom.

logo Якими мовами викладаються дисципліни?

Мовою спілкування дітей та викладачів в початковій школі Playroom є англійська. Державна навчальна програма викладається українською мовою. За бажанням батьків діти вивчають французьку мову.

Що вивчають діти?

Математика
Математика та логіка необхідні дитині, в першу чергу, для розвитку наукового спосібу мислення та розуміння причинно-наслідкових зв’язків у навколишньому середовищі.

Читання
Уроки читання є інструментом пізнання світу, так само як і дисципліни «Світ навколо нас» та Cultural studies, завдяки яким діти дізнаються про культуру та історію різних народів, природні явища та процеси.

logo

Творчість
Виразити своє творче «я» діти можуть під час різноманітних арт-студій. Теми занять ніколи не повторюються, завдяки чому діти будуть розвивати різні навички.

Гімнастика та хореографія
Гімнастика та хореографія скеровують фізичну активність дітей у конструктивний напрямок. Заняття проходять щодня і кожну вправа має на меті стимулювання повноцінної роботи м’язів дитини.

Хто реалізовує нашу програму?
У початковій школі Playroom працює команда носіїв мови. Викладачі із США створюють англомовне навчальне середовище. Завдяки зусиллям учителів-франкофонів діти знайомляться із французькою культурою. Водночас програма дисциплін, що викладаються іноземними мовами системно зв’язана з україномовною програмою, що визначена Міністерством освіти України. Тому серед вчителів початкової школи Playroom також є професійні українські викладачі.

logoСкільки дітей у класі?
В початковій школі Playroom кількість дітей у класі є оптимальною для ефективного спілкування та навчання дітей – до 10 осіб.

Розклад дня
Початкова школа Playroom є освітнім закладом повного дня і працює з 8:30 до 19:00. Перший урок починається о 9:15. У розкладі передбачені прогулянка на свіжому повітрі та час для виконання домашнього завдання.

Харчування
Протягом дня діти забезпечуються 5 разовим харчуванням. Свіжі овочі та фрукти обов’язково щодня пропонуються дітям у початковій школі Playroom.

Адреси
Початкова школа англійської мови для дітей в Києві Playroom знаходиться за адресами
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 45 (колишня Воровського)
Моб. (095) 738 52 48
Конча-Заспа, смт. Козин, Київська обл. ,вул. Київська, 170, 31 км Старообухівської траси
Моб.  (050) 014 30 15

Вартість

Адреса Оплата за місяць Час перебування
м. Київ вул. Бульварно-Кудрявська, 45 16 000 грн 8:30-19:00
Конча-Заспа, смт. Козин,Київська обл., вул. Київська, 170 20 000 грн 8:30-19:00

 
Google+
Рейтинг: 9 из 10 - 59 отзывов.