Про нас

00


Шукаєте дружнє місце для дітей, де вони могли б навчатися, грати, рухатися, творити годинами та ніколи не нудьгувати? І все це – переважно англійською мовою?

У дитячому клубі “Playroom” різноманітні заняття  англійською мовою викладаються як носіями мови, так і українськими вчителями з  досконалим  знанням англійської мови. Наші викладачі дуже люблять дітей і свою роботу. Ваша дитина буде занурена в англомовне середовище за допомогою захоплюючих занять, через  ігри, музику і художню діяльність.

Дитячий клуб «Playroom - англійська для дітей» – це затишне місце з просторим залом, арт-кімнатою, англійською кімнатою і дитячою  бібліотекою. З нами ви  знайдете баланс між структурованим навчанням  та пізнавальними  іграми для ваших діток. Адже беручи участь у різноманітних творчих і цікавих видах діяльності, діти навчаються через гру.

Нашим пріоритетом є ТВОРЧИЙ підхід … Адже  діти досліджують світ довколо себе і самих себе настільки творчо, наскільки це взагалі можливо! Тому кожен вид діяльності у нашому клубі  спрямований на стимулювання креативного, творчого мислення у дитини.

Ми створюємо комфортну, теплу атмосферу як для англомовних діток, так і для дітей, які тільки вивчають англійську. А взаємодія між дітьми з різними культурними традиціями  ще більше збагачує їхнє уявлення про навколишній  світ.

Наш освітній підхід включає елементи «RESPONSIVE CLASSROOM».Всім відомо, що успішне дитина – це щаслива дитина. Для нас надзвичайно важливо, щоб між учителем і учнем завжди відбувався діалог, щоб вони співпрацювали. Дітям потрібно досягати вершин – адже їхній ключик до успіху – не боятись робити помилки. Помилки – це ще одна із можливостей навчатися.

У Сполучених Штатах Америки підхід «RESPONSIVE CLASSROOM» був реалізований в багатьох дошкільних навчальних закладах та виявився надзвичайно ефективним. Він підтверджений багатьма дослідженнями, за його допомогою досягаються підвищення успішності, зменшення  проблем з поведінкою, розвиток соціальних навичок і реалізація більш якісної освіти.

Дізнатися більше http://www.responsiveclassroom.org/research 

Читайте також: Чому важливо вивчати іноземну мову змалечку?

RESPONSIVE CLASSROOM (http://www.responsiveclassroom.org) – це не окремий навчальний план. Це підхід до навчання, який допомагає покращити навчання дітей та розвивати у них соціальні навички, допомагає учням доводити до кінця вирішення поставлених завдань, допомагає вчителям створити прекрасно організоване середовище у класі..

 • Ранкові зустрічі / збори
 • Проактивне відношення до дисципліни
 • Позитивне мовлення вчителя
 • Надання учням права вибору у процесі навчання
 • У середовищі, де використовується підхід «RESPONSIVE CLASSROOM» діти знають, що вони – важливі.
 • Добре розвинені соціальні навички і високі  академічні результати
 • Коли діти відчувають себе повноцінним членами суспільства – вони більш впевнені в собі і показують кращі академічні результати
 • Учитель навчає діток соціальним навичкам на ряду з академічною основою
 • Інтеграція соціальних навичок з академічними навичками відбувається шляхом, який  робить навчання найбільш продуктивним .
 • Самоконтроль
 • Відповідальність
 • Продуктивність навчання
 • Поняття у дітей, що вони – повноцінні важливі члени суспільства.

 
Google+
Рейтинг: 9 из 10 - 61 отзывов.