Про засновника

­­­­11222290_10153166837925905_3350066274399961312_nЗ перших днів появи на світ дитина пізнає світ навколо себе, у неї формується ставлення до життя та оточуючих, індивідуальність. Добро, любов, розуміння та увага – це ті чарівні цеглинки, які закладають фундамент самодостатньої, творчої, упевненої у собі особистості. Як навчити любити дитину здобувати знання? Як зробити так, щоб навчальний процес був цікавою та захоплюючою пригодою? Від якості закладених у фундамент знань матеріалів залежить, чи любитиме дитина у подальшому творити, досліджувати, мріяти, читати книжки, чи буде вона креативною, допитливою,  достатньо сміливою…  Щоб, коли виросте,  вона напевне знала, чого хоче, щоб вірила, що може здійснити свою мрію,  вийти за рамки зони комфорту,  а не  плисти за течією і сказати собі “я це зможу, це справа мого життя.

У своїй попередній діяльності я дипломат, багато подорожувала світом і мала нагоду зустріти надзвичайних людей, порівнювати різні культури, традиції та світогляди. Закінчивши у 1997 році Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет іноземних мов, стажувалася у Віденській дипломатичній академії (1997 рік), Інституті державного управління в Парижі (1998 рік) та Женевському Центрі політики безпеки (2000 рік), працювала у Посольстві України у США (2000-2002 р.р.).

Моє життя суттєво змінилося з появою донечки Марти і сина Тараса. Рішення присвятити свій час вихованню дітей привнесло новий сенс у відчуття реальності. Діти повернули мені забуте відчуття жити моментом. Вони навчили мене, що часом немає сенсу поспішати, вони нагадали мені, що танцювати під літнім дощем, плигати в калюжі та розглядати зіркове небо може стати найбільшою у світі радістю.

З 2008 до 2012 року, поки мій чоловік Тарас перебував на консульській службі у Сан-Франциско та Вашингтоні, ми провели чудовий час на майданчиках, у місцевих бібліотеках, книгарнях, дитячих музеях та клубах. Якраз тоді я зрозуміла, чого нам бракуватиме по поверненню в Україну – безпосередньості, невимушеності та радості від навчання з перших кроків. Закарбувався у моїй пам”яті момент, коли ми вперше завітали до місцевої бібліотеки у Сан-Франциско на Дитячий час.  Бібліотекар Шон несподівано дістав гітару і дитяча зала у бібліотеці перетворилася на шоу з пісеньками, танцями, та ляльковою виставою… десятки малюків сиділи,  затамувавши подих…

У квітні 2013 року завдяки команді однодумців, відданим сучасному баченню європейської та американської початкової освіти, відкрив свої двері дитячий клуб Плейрум, де діти навчаються англійською мовою через гру, цікаві відкриття та за допомогою арту. Пишаємося тим, що завдяки  нашим чудовим освітянам з України, США, Франції та Швейцарії, а також за підримки батьків, які вірять у нашу справу,  Плейрум став сповненим радості осередком, де підростають і розвиваються дітлахи з різних куточків світу.

Олеся Божко,

Засновник дитячого клубу “Плейрум

 
Google+
Рейтинг: 10 из 10 - 56 отзывов.