Літній табір

Англомовний дитячий табір з носіями мови для дітей 4-12 років від дитячого клубу Плейрум!

Мета

Англомовний табір, спрямований на практичне засвоєння англійської, активне поповнення лексичного запасу у поєднанні із інтелектуальним збагаченням щодо пізнання світу.

Програма табору Discover the world

Розроблена з врахуванням нашого багаторічного досвіду проведення мовних таборів. В основі – методика мовного інтенсиву для дітей, які вивчають англійську мову як іноземну та програма US girl and boy scout summer camps.

З легкістю подорожуємо світом

Сучасні діти багато подорожують світом. Подорож – це нові враження, досвід та можливості. Наш табір допоможе поповнити знання про світ, суттєво розширити пізнання з географії та країнознавства у поєднанні з активним вивченням та практикою з англійської мови. Діти не толерують нудних занять і не робитимуть те, що їм не цікаво. Ми хоч і дорослі, але також цього не полюбляємо :-). Заняття відбуватимуться у форматі проектів за активної участі дитини.

Навчання як пригода

Учасники програми активно інтегровані у напрями, які динамічно змінюються, де чергується інтелектуальний, ігровий, розважальний та рухливий сегменти. Ми розвиваємо почуття командності, креативу, критичного мислення та відповідальності за результат. Конкурси, квести та змагання заохочуються призами та нагородами. Наприкінці кожного тижня дитина отримує young traveler’s passport, а також зроблену власноруч книжечку – Atlantic scrap book. Матеріали стануть в нагоді у подальшому вивченні англійської та країнознавства – адже в них будуть відображені знання, отримані у нас!

Захоплююча програма

Кожного тижня на діток чекає нова цікава тема, пов”язана з певним регіоном, країною, традиціями, звичаями, особливостями, визначними подіями та відомими фактами. Разом із цим ми вивчаємо такі практичні ситуації як подорож літаком, потягом, автівкою чи паромом. Відпрацьовуємо діалоги та спілкування на теми – відпочинок на морі, у лісі, в горах. Чим відрізняються звичаї в різних країнах? Що необхідно знати під час відвідування іншої країни, міста, екскурсій та музеїв. Та ще багато цікавого.

Чим діти займаються в таборі додатково до англомовної програми

Наша програма англійська для дітей також наповнена руханками, спортивними заняттями, сучасними танцями, квестами, естафетами, конкурсами.

Окрім того, ми

– зніматимемо свої фільми в PRODUCTION STUDIO

–  переглядатимемо мовою оригіналу фільми в CINEMA CLUB

– обговорюватимемо переглянуте та прочитане в LANGUAGE HUB

– робитимемо театральні постановки в DRAMA STUDIO

– ліпитимемо із глини, творитимемо унікальні інсталяції в концептуальному стилі в Arts and Crafts Corner

– створюватимемо шедеври як Пікасо (жарт:-) в ART SPACE

У нас незліченна кількість екологічних проектів – як дати нове життя непотрібним старим речам в ECO GREEN FACTORY

Ну і як же без приготування смачних і корисних страв самостійно! BEST CHEFS class – чудова можливість вчитися готувати не лише для себе, а і для своїх друзів. Наші професійні шеф-кухарі поділяться рецептами та умінням, як приготувати смачну, поживну та корисну страву. Це стосується і десертів – незважаючи на те, що ми уникаємо цукру та дбаємо аби серед інгредієнтів опинилося багато корисного, наші солодкі страви користуються великою популярністю.

А ще експерименти – без них аж ніяк у цьому житті!!! SCIENCE LAB  – заняття для дітей, які допомагають знайти відповіді у походженні природних явищ, законів фізики та хімії у доступному і цікавому форматі.

Результат

Діти у подальшому зможуть вільно спілкуватися англійською у країні перебування під час подорожей, на навчанні, в аеропорту, на вокзалі, в ресторані чи музеї. Навчаться комунікувати на теми, цікаві іхнім одноліткам за кордоном. Та ще й до всього проведуть вам унікальну і неповторну екскурсію.

 
Google+
Рейтинг: 10 из 10 - 42 отзывов.