Літній табір

Англомовний дитячий табір з носіями мови для дітей 4-12 років від дитячого клубу Плейрум!

1d14ecad-3099-4149-9300-68a6c71df92bЩо потрібно дитині для того, щоб бути успішною, вірити в себе, сміливо мріяти та втілювати свої мрії у життя? На справді, не так і багато – бажання навчатися та дізнаватися нове кожного дня із самого дитинства, не боятися експериментувати, творити , фантазувати та досліджувати! А що для цього потрібно? – тепла атмосфера, цікавий матеріал, нестандартний підхід до занять, дружні та креативні вчителі, ну і, звичайно, веселощі!

Де це все знайти влітку, та ще й переважно англійською? У нашому англомовному таборі від дитячого клубу «Плейрум»!

Чим діти займаються у таборі?

Наш літній табір створений за моделлю американських літніх таборів з безліччю пісень, римовок, ігор, квестів, екскурсій та майстер ­класів.7db651e4-e60d-4538-84ec-4cf0f2e92e8b

Програма табору, розроблена сумісно з американськими викладачами, включає в себе не лише інтенсивне вивчення англійської мови, а і заняття з гімнастики, хореографії, активні ігри та квести, цікаві наукові експерименти, творчі заняття, майстер класи та екскурсії. Щодня ми вивчаємо англійську в ігровій та веселій формі з викладачами із США та українськими спеціалістами. Після обіду та відпочинку ми робимо дитячі наукові експерименти, влаштовуємо вечірки, готуємо національні страви різних країн, граємо у розвиваючі та рухливі ігри. На дітей також чекають майстер­класи з різних напрямів прикладного мистецтва, фотографії, акторської майстерності, кулінарії та різноманітні екскурсії!

Що діти вивчатимуть на заняттях з англійської мови?

cff3639a-9f6e-4bf5-84d6-ebf143dd8670Спілкування у таборі проводиться переважно англійською мовою. Щодня діти занурюються в англомовне середовище (система «immersion»), у якому вони з легкістю сприймають та засвоюють іноземну мову. Заняття розроблені таким чином, що будуть цікавими як для діток, для яких англійська – рідна мова, так і для діток, які ще вивчають мову. На кожен тиждень у нас нова тема, яка є не лише цікавою, а і розширює світогляд дітей; згідно з темою підбираються ігри, пісні, тексти, вправи, відеоматеріал, книжечки, квести та інші види діяльності. Серед наших тижневих тем: «У пошуках скарбів», «Супергерої», «Підводний світ», «Життя у джунглях» та інші.

Обирай літній табір!

 
Google+
Рейтинг: 10 из 10 - 42 отзывов.