Літній табір

Англомовний дитячий табір EXPLORE WITH ME – для діток від 3 до 6 років від дитячого клубу Плейрум!

Мета

Англомовний табір, спрямований на практичне засвоєння англійської, активне поповнення лексичного запасу у поєднанні із інтелектуальним збагаченням щодо пізнання світу.

Програма

Табір поєднає відпочинок дітей та знайомство зі світом науки. Рухливі ігри на cвіжому повітрі, змагання, конкурси, SPARK LAB, CINEMA STUDIO та ENGLISH CLUB наповнить літо вашої дитини незабутніми враженнями.

SPARK LAB

Кожна дитина відчує себе справжнісіньким винахідником та дослідником. У веселій і захопливій формі ми робитимемо експерименти, досліджуватимемо природу, творитимемо Арт та Еко проекти гуртом. Досліджуватимемо світ навколо нас. А ще конструюватимемо роботів, космічний корабель, малюватимемо із солі драконів та будуватимемо з паперу хмарочоси, а із коробок з-під молока створимо багато корисного.

ENGLISH CLUB

Інтенсив на Еnglish club за системою занурення поповнить словниковий запас дитини, систематизує нові знання з англійської і полегшить спілкування. Заняття спрямовані в першу чергу на розвиток усного мовлення. Наші заняття вирізняються динамікою, яскравими проектами, піснями, веселими іграми на закріплення матеріалу та розвиток логіки. Читання, обговорення книг та арт проекти на теми прочитаного в STORY TIME CLUB, перегляд англомовних пізнавальних та розважальних фільмів в CINEMA STUDIO для дітей також є частиною літньої програми.
Ну і як же без приготування смачних і корисних страв самостійно! BEST CHEFS class – чудова можливість вчитися готувати не лише для себе, а і для своїх друзів. Наші професійні шеф-кухарі поділяться рецептами та умінням, як приготувати смачну, поживну та корисну страву. Це стосується і десертів – незважаючи на те, що ми уникаємо цукру та дбаємо аби серед інгредієнтів опинилося багато корисного, наші солодкі страви користуються великою популярністю.

ЕКСКУРСІЇ у КИЄВІ

Ми раз на тиждень подорожуємо до дитячих музеїв, зоопарку, відвідуємо Пейзажну алею, Планетарій, Пожежну станцію.

 
Google+
Рейтинг: 10 из 10 - 58 отзывов.